Już dziś londyńskie centrum ExCeL gościć będzie największe wydarzenie w branży IT w tym roku! Ponad 10 tysięcy gości oraz kilkaset sesji poświęconym wszystkim obszarom IT dla firm i organizacji! A wszystko po to, by dyskutować o cyfrowej transformacji oraz idea economy w 4 kluczowych aspektach, w których biznes może przyspieszyć!

O tegorocznym HPE Discover można powiedzieć, że odbywa się w niezwykle ciekawych czasach dla IT. Coraz większe znaczenie ma uzyskiwanie jak najkrótszego time-to-value – elastyczność i zdolność natychmiastowej kapitalizacji już nie decyduje o przewadze konkurencyjnej, ale jest kluczowa do przetrwania na coraz większej liczbie rynków. Dlatego HPE Discover skupia się na 4 kluczowych obszarach cyfrowej transformacji, które umożliwiają firmom i organizacjom przyspieszyć swoją działalność.

Ponadto, goście mogą brać udział w 630 sesjach poświęconych szczegółowym zagadnieniom leżącym w każdym z 4 obszarów cyfrowej transformacji HPE – infrastrukturze hybrydowej, bezpieczeństwu, wykorzystaniu potencjału danych w organizacji oraz zwiększaniu produktywności w miejscu pracy. Czeka na nich także Strefa Transformacji, w której mogą zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami, rozmawiać o nich z ekspertami oraz partnerami HPE oraz brać udział w licznych demonstracjach najnowszych technologii dla biznesu. Szczególną uwagę w Strefie Transformacji poświęcono tematom takim jak inteligentne miasta przyszłości, projektowanie doświadczenia klientów przy pomocy Internetu Rzeczy oraz wykorzystaniu technologii mobilnych w turystyce i hotelarstwie.

Zapraszamy na transmisje LIVE z HPE Discover 2016 London! https://www.hpe.com/events/discover

(źródło/strefahpe.pl)