Chcesz dowiedzieć się, czym naprawdę są kompetencje interpersonalne i jak dzięki nim budować swój sukces? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wybrać właściwą ścieżką rozwoju zawodowego i nią podążać? Weź udział w szkoleniach online w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej! W styczniu i w lutym eksperci Mars podzielą się swoją wiedzą z zakresu HR i rozwoju osobistego.

Akademia Wiedzy Praktycznej to cykl spotkań ekspertów Mars ze studentami, w czasie których prezentowane są prawdziwe case studies. Każde ze spotkań prowadzone jest przez menedżerów Mars, którzy dzielą się swoją ekspercką wiedzą wynikającą z realnych wyzwań biznesowych, które spotykają w swojej pracy. W ramach Akademii Wiedzy Praktycznej w listopadzie i grudniu 2015 r. managerowie Mars spotkali się ze studentami z 13 uczelni w 5 miastach: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Z kolei w styczniu i w lutym 2016 r. odbędą się szkolenia online. Co zrobić żeby wziąć w nich udział? Wystarczy wejść na stronę www.marskariera.pl i w zakładce „Studenci i absolwenci” wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

W ramach Akademii Wiedzy Praktycznej eksperci Mars poprowadzą 4 szkolenia online:

20 stycznia Katarzyna Prządka, Employer Branding Specialist poprowadzi szkolenie z zakresu Kompetencji interpersonalnych;

27 stycznia Patrycja Łakomy, Specjalista ds. Rekrutacji, podpowie jak zwiększyć swoje szanse w trakcie procesu rekrutacyjnego;

3 lutego Joanna Turek, Learingn & Development Manager opowie o skutecznym rozwoju w praktyce;

10 lutego Adam Czajkowski, Sales Trainer podpowie, jak zarządzić sobą w czasie.

Więcej informacji o Akademii Wiedzy Praktycznej: http://marskariera.pl/awp/awp_tabela.aspx. Bieżące informacje i ciekawostki można znaleźć też na profilu Ludzi z Marsa na Facebooku: http://www.facebook.com/ludziezmarsa.

(red./mars.pl/fot.unsplash.com)